Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
244 925 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Eva Hubertová
hubertova@diamondreality.sk
0911 715 121

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom Slovenské Nové Mesto, okr. Trebišov

Typ
Predaj
Okres
Trebišov
Ulica
Školská
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
220 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
12.01.2017
Aktualizované
12.12.2017
JUDr. Eva Hubertová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0911 715 121

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom na ulici Školskej v obci Slovenské Nové Mesto. Dom sa nachádza v príjemnej a tichej lokalite. Je vhodný ako rodinný dom alebo ako rekreačná chata.

Výmera pozemku 1600 m2, zastavaná plocha domu 180 m2, úžitková plocha 220 m2.

Dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou: nová strešná krytina, zaizolovanie strechy, izolácia okenných stien, plastové okná, vchodové dvere, nová hydroizolačná fasáda, hydroizolácia základov domu, spevnenie kompletných základov domu, interiérové omietky + maľba biela , dlažby, podlahy, nová kúpeľňa (WC, sprchovací kút , skrinka s umývadlom, batérie). V dome sú nové vodovodné, kanalizačné a elektrické rozvody. Nové alternatívne rozvody úžitkovej vody v celom dome. Zrážková voda sa zachytáva z celého domu do 1000 lit. kontajnera a dvoch 200 l vaní pre použitie v záhrade.

V dome sú 2 obytné miestnosti, kuchyňa, kúpeľňa, veľká veranda, prechodová miestnosť, v ktorej je schodisko na poschodie. Prvé podlažie je pod novou strechou , izolované až po parozábranu a pripravené na finálnu úpravu podľa predstáv majiteľa 80 m2 plochy. Pod domom je menšia 10 m2 pivnica. Garáž po čiastočnej rekonštrukcii strechy a stien pre 1 auto s príjazdovou cestou pre ďalšie 2 autá vo dvore. Súčasťou prístavby je letná kuchynka a tri technické miestnosti. Letná kuchynka má samostatné kúrenie petríkom (pieckou), je v nej pripravený rozvod pitnej ako aj alternatívnej vody z hlavného domu, t.j. možnosť využitia ako plne funkčná garsónka pre doopatrovanie starého rodiča a pod. Prístavba prešla taktiež kompletnou rekonštrukciou – strecha, interiér, okná, dvere, vodovod, elektroinštalácia.

Dom má k dispozícii všetky inžinierske siete. Vodovod, kanalizácia a elektrická prípojka 220/380 (EP nový typ zemného pripojenia).
Plynová prípojka je na pozemku pred domom (zatiaľ nevyužitá). Kúrenie v dome riešené krbovou vložkou + možnosť montáže tepelného výmenníka na ohrev vody. V jednej miestnosti zabudované podlahové vykurovanie resp. ochladzovanie vodou. Energetický certifikát k dispozícii nie je.

Vysadené nové ovocné stromy, jahody, ríbezle, hrozno , viničky a na dvore starý orech. V prednej časti domu bol nasadený nový živý plot celoročne zelený. Taktiež bola prerobená vstupná brána pozemku ako pre vchod vozidiel tak aj pre osoby. Hranica s Maďarskom je od domu vzdialená 5 minút chôdze (nákupné centrá, kúpaliská, stavebniny a pod.).

Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.