Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
373 856 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing.Roman Cerha
romancerha@focusreality.sk
0915550324

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

1i byt kompletná rekonštrukcia - Sliač Rybáre

Typ
Predaj
Okres
Zvolen
Mesto
Sliač
Ulica
pod Kozákom
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
28 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
30.11.2023
Aktualizované
04.03.2024
Ing.Roman Cerha Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

V kúpeľnej časti obce Sliač - ul. pod Kozákom ponúkam na predaj kompletne rekonštruovaný 1 izbový byt, situovaný v tehlovom bytovom dome bez výťahu na 2,5 poschodí. Nábytok, kuchynská linka a nafotené spotrebiče sú zahrnuté v cene. Byt bol pôvodne 2 izbový a rekonštrukciou v priebehu r. 2019 - 2022 dostal terajšiu podobu. V prípade potreby sa však jednoduchou stavebnou úpravou dá opäť zmeniť na 2 izbový. Po ukončení prác byt nebol obývaný - všetko je nové. Nezanedbateľné sú sprievodné výhody , ako nízky nájom len 80 eur/ mesiac , bezproblémové parkovanie aj v nočných hodinách a v neposlednom rade tichá ulica bez dopravného ruchu. Čistá podlahová plocha bez pivnice je 28 m2. Podrobnejšie info o vykonaných rekonštrukčných prácach a stave bytovky podám osobne. Kompletný katastrálny a finančný servis zabezpečuje predajca. Kontakt: Ing. ROMAN CERHA ,0915 550324. Viac nehnuteľností nájdete na: focusreality.sk