Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 919 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing.Roman Cerha
romancerha@focusreality.sk
0915550324

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj rodinné domy Sliač-Rybáre

Typ
Predaj
Okres
Zvolen
Mesto
Sliač
Mestská časť
Rybáre
Ulica
Otta Smika
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
203 m2
Celková plocha
162 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
5
Pridané
06.06.2023
Aktualizované
30.11.2023
Ing.Roman Cerha Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Na hranici okresov Zvolen a B. Bystrica v kúpeľnom meste Sliač ponúkam na predaj murované rodinné domy v radovej zástavbe. Domy sú päťizbové, majú pôdorysnú formu s rozmermi 8,8 x 10.3 m, z ktorej vystupuje prístavba dvojgaráže. Torzo domu je dvojpodlažné prepojené interiérovým schodiskom. Na prízemí je navrhovaná denná časť bytu so zastrešenou terasou smerom do dvora . Miestnosti ako obývacia izba a detské izby sú situované na južnú stranu, nočné časti ako spálňa, izba hostí, kúpeľňa a vstup do domu sú situované na severnú stranu do ulice. Zastavaná plocha vrátane terás a garáže pre dve osobné vozidlá je 162 m2, úžitková plocha 203 m2. Bližší technický popis a pôdorys zašlem na vyžiadanie. Okrem radovky sa rozbieha aj výstavba domov typ bungalow. Pre tento typ výstavby sú pripravené varianty, pričom cena sa pohybuje podľa typu a veľkosti pozemku od 310.000 eur. V ponuke máme aj stavebné pozemky v cene 220 eur/m2. Stavenisko a okolie si môžete pozrieť nezávisle v časti Rybáre ul. Otta Smika. V prípade záujmu ma kontaktujte Ing. Roman Cerha 0915 550324.