Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 870 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Skvelá cena!Neváhajte!Na predaj rodinný dom Sľažany - 17 árov, široký pozemok, 7 izieb

Typ
Predaj
Mesto
Sľažany
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
162 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
11.01.2021
Aktualizované
14.02.2021
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v centre obce Sľažany. Obecný úrad, Jednota, futbalové ihrisko, škola všetko na dlani. Navyše pozemok má skoro 17 árov. Šírka pozemku 20 metrov. Všetky inžinierske siete na pozemku: elektrika, nová prípojka na obecnú vodu, plyn, nová kanálizačná prípojka, aj studňa. Na pozemku sa nachádzajú dva domy, jeden je zroku 1968 z tehál, druhý 1985 z kvádra. Nehnuteľnosť je ideálna na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. K domu vedie asfaltová cesta. Energetický certifikát nebol vyhotovený. Cena 47.000 eur. V cene máte kompletný právny servis zaručený advokátskou kanceláriou, všetky poplatky u notára, na katastri. V prípade záujmu volajte na číslo 0908133421 alebo píšte na beneova@diamondreality.sk.