Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 353 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom Sľažany

Typ
Predaj
Mesto
Sľažany
Mestská časť
Horné Sľažany
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
240 m2
Celková plocha
946 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
6
Pridané
26.02.2023
Aktualizované
28.02.2023
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj ihneď obývteľný 6-izbový rodinný dom v obci Sľažany na tichej ulici medzi novostavbami. Plocha pozemku ideálnych 946 m2, úžitková plocha 240 m2. Dispozícia domu: 1. nadzemné podlažie - vstupná chodba, šatník, kuchyňa s jedálňou a so špajzou, obývačka s krbom, spálňa, kúpeľňa s vaňou a toaletou. 2. nadzemné podlažie - dve nepriechodné spálne, otvorená galéria vhodná na ďalšie 2 spálne. V suteréne sa nachádza veľká garáž a miestnosť vhodná na posilňovňu, saunu či biliardový stôl. V izbách sa nachádza plávajúca podlaha, v ostatných priestoroch keramická dlažba. Dom je vykurovaný plynovým kotlom. Za domom sa nachádza terasa s okrasnou záhradou. Dom je napojený na obecný vodovod a žumpu.


Energetický certifikát nie je vyhotovený.

Občianska vybavenosť: materská škola, základná škola 1-9, potraviny, pohostinstvo, kostol, lekári, lekáreň, pošta, knižnica, ihrisko.
Cena 199.990 eur. Dohoda možná.
V cene je kompletný právny servis zaručený advokátskou kanceláriou, zmluvy sú autorizované u právnika, všetky poplatky súvisiace s financovaním. Znalecký posudok a poplatok za zápis záložného práva zadarmo. Neváhajte a volajte na číslo 0908133421 alebo píšte na beneova@diamondreality.sk