Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 884 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Viera Šoltisová
soltisova@vasereality.sk
0915317054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predám rodinný dom, 120 m2, Slávnica, pozemok 843 m2

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Mesto
Slavnica
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
120 m2
Stav objektu
Vo výstavbe
Pridané
20.01.2020
Aktualizované
26.09.2020
Ing. Viera Šoltisová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY s.r.o. - realitná agentúra, ponúka na predaj novostavbu rodinného domu s terasou v štádiu holo dom, v obci Slávnica, . Dom má pekné  a účelné dispozičné riešenie , je napojený na elektrinu a vodu, je vybavený komínom zn. SHIEDEL, ku ktorému je možné pripojiť krb. Odpad vedie do žumpy.  Parkovanie na pozemku.  Voda je obecná. . Podlahová rozloha: 120 m2, Zastavaná plocha140 m2, Plocha pozemku 843 m2.

Počet izieb: 3 spálne, obývací priestor, kuchyňa s jedálňou,  špajza,  veľká kúpeľňa s toaletou, WC samostatne, šatník, terasa.

Cena: 165 000,-  EUR  ID.č.: 178030    email: soltisova@vasereality.sk, tel. č. 0915317054Pri kontaktovaní e-mailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky