Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 501 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REALITY COMFORT - slnečný stavebný pozemok v podhorskom prostredí

Typ
Predaj
Ulica
-
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
714 m2
Pridané
16.10.2020
Aktualizované
16.10.2020
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ak hľadáte kľudné bývanie alebo miesto pre relax v krásnom prírodnom prostredí, potom je práve Vám určená aktuálna ponuka pozemku v malebnej podhorskej obci Slatina nad Bebravou. Ponúkame Vám na predaj krásny slnečný pozemok s rozlohou 714 m2 (604 m2 + 110 m2 –breh pozdĺž potoka, ktorý lemuje zadnú časť pozemku). Pozemok je ideálny na výstavbu rodinného domu, chalupy či záhradnej chatky. Prístup k pozemku je zabezpečený asfaltovou cestou priamo z obecnej komunikácie. Pozemok má vydané stavebné povolenie a vypracovaný výškopis + polohopis od geodeta. Na pozemku je vyvedená a zapojená elektrika, vodovodná prípojka sa nachádza pred pozemkom (je vydané povolenie, treba iba dobudovať šachtu), predpríprava na plyn. Obec má základné občianske vybavenie ako: potraviny, škôlku, základnú školu, poštu, lekárov, lekáreň. Okolie obce ponúka veľa možností na turistiku, cyklistiku, hubárčenie, plávanie (v blízkosti obce sa nachádza prírodné kúpalisko) ako aj iné športové vyžitie.

Pozemok je bez tiarch a okamžite voľný. K pozemku získate ZDARMA kompletne vypracovaný projekt na výstavbu rodinného domu typu drevodom.

Pre bližšie informácie a obhliadky volajte 0905 439 857 - Nadežda Zaťková.

Popis nehnuteľnosti- text a fotodokumentácia sú majetkom a autorským právom spoločnosti Reality Comfort Prievidza.