Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
357 004 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Katarína Baluchová
katarina.baluchova@topreality-rs.sk
0918 697 637

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NOVINKA - Pozemok 1016 m2 (šírka 25m, dĺžka 40m) a 3 izbový rodinný dom 252 m2 v meste Sládkovičovo. 155.000 €

Typ
Predaj
Okres
Galanta
Ulica
Sládkovičovo
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1016 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
06.10.2022
Aktualizované
25.01.2023
Ing. Katarína Baluchová TOP REALITY - realitná spoločnosť, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0918 697 637

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj pozemok je o výmere 1016 m2 (šírka 25 m a dĺžka 40 m) v meste Sládkovičovo.
Na pozemku stojí 3 izbový rodinný prízemný vidiecky dom v tvare písmena L, sú na neho napojené ďalšie miestnosti: vstup na povalu, vstup do pivnice a pivnica, letná kuchyňa s umývadlom, dielňa, garáž. Zastavaná plocha je spolu 252 m2.

Dispozícia domu: vstupná chodba, po ľavej strane sú 3 priestranné izby s vyšším stropom, v strede je kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou a vpravo je kuchyňa a špajza.
Dom je postavený z pálenej tehly v roku 1882 a prístavba z r.1979, strecha škridlová. V dome sú drevené okná, betón a drevené podlahy, 3 komíny, plynové gamatky.

IS: voda mestská, elektrina, plyn, kanalizácia.


Mesto Sládkovičovo má kompletnú občiansku vybavenosť: pošta, obchody, potraviny, Jednota, TESCO, polícia, škôlka, základná škola, Vysoká škola v Sládkovičove - VŠS, Hotel Tevel, Technologický inkubátor, podniky, futbalový štadión FC Slavoj, lekáreň, zdravotné stredisko. Termálne kúpalisko Vincov Les. Centrum a autobusová zastávka 3 minúty, železničná stanica cca. 15 min. (zo Sládkovičova do Bratislavy vlakom 42 km (46 min.), autom cca.30 min.). Pracovné ponuky : priemyselný park Bekaert, Fekollini, Polytec, KOAM, atď..


Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?
Zavolajte mi Katarína Baluchová – 0918 697 637, aby ste si ju čo najskôr pozreli naživo. Viac na www.KatarinaBaluchova.sk

Cena: 155.000 €.
Možnosť čerpať hypotéku, ktorú Vám vybavíme ZADARMO a pomôžeme aj so znaleckým posudkom.