Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
264 465 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Katarína Dzivý Baluchová
katarina.baluchova@topreality-rs.sk
0918 697 637

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

1 izbový byt (OV) 36 m2, 3/3, plastové okná, murované jadro, Sládkovičovo, J.Dalloša 350 €

Typ
Prenájom
Okres
Galanta
Ulica
Sládkovičovo
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
36 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
12.06.2018
Aktualizované
14.06.2018
Cena 350,00 €/mes.
Ing. Katarína Dzivý Baluchová TOP REALITY - realitná spoločnosť, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0918 697 637

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom priestranný 1 izbový byt o výmere 36 m2 po čiastočnej rekonštrukcií v Sládkovičove, ul. J.Dalloša.
Nachádza sa na 3/3.poschodí, prístup iba pomocou schodiska. Nakoľko sa jedná o podstrešné bývanie, nemusíte mať obavy kto býva nad Vami:-)

Skladá sa z predsiene, kúpeľne so sprchovým kútom a toalety, priestrannej kuchyne a samostatnej izby. Balkón nie je. V byte sú plastové okná s vnútornými žalúziami a sieťkami proti hmyzu, plávajúce podlahy, v kuchyni je dlažba, murované jadro. K bytu prislúcha pivnica v suteréne.

Bytový dom prešiel tepelnou izoláciou, modernizáciou fasády a výmenou stúpacích vedení a rozvodov (stúpačky). Taktiež dávame do pozornosti zaizolovanú a zateplenú strechu a strešné podhľady bytového domu, ktoré prispievajú k celkovo vyššej kvalite bývania.
Byt je čiastočne zariadený: kuchynská linka, pračka, stôl, stoličky, rozťahovací gauč.
Milí susedia, veľmi dobrá lokalita.

Mesto Sládkovičovo má kompletnú občiansku vybavenosť: pošta, obchody, potraviny Jednota, polícia, škôlka, základná škola, Vysoká škola v Sládkovičove - VŠS, Hotel Tevel, Technologický inkubátor, podniky pre mladých, futbalový štadión FC Slavoj, lekáreň, zdravotnícke zariadenie, Termálne kúpalisko Vincov Les. Centrum cca. 15 min., autobusová a železničná stanica cca. 12 min. (zo Sládkovičova do Bratislavy vlakom 42 km (46 min.), autom cca.30 min.). Pracovné ponuky : priemyselný park Bekaert, Fekollini, KOAM, atď..

Voľný ihneď.
Prenájom: 380 €/mesiac vrátane energií / 2 osoby
Prenájom: 350 €/mesiac vrátane energií / 1 osoba
Majiteľovi je potrebné zložiť depozit a jeden nájom (t.j. 350 € + 350 €, spolu 700 €) pri podpise nájomnej zmluvy.


Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?
Zavolajte mi Katarína Baluchová – 0918 697 637, aby ste si ju čo najskôr pozreli naživo. Viac na www.KatarinaBaluchova.sk