Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 040 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Jana Frecerová maklér
JUDr. Jana Frecerová
jana@axisreal.sk
0903 408 488

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AXIS REAL:: Rodinný dom, veľký stavebný pozemok SLÁDKOVIČOVO, Fučíkova

Typ
Predaj
Okres
Galanta
Ulica
Fučíkova
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
145 m2
Celková plocha
145 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
5
Pridané
19.11.2021
Aktualizované
24.11.2021
Cena 139 000,00 €
JUDr. Jana Frecerová Axis Real
Kontaktovať makléra 0903 408 488

Popis nehnutelnosti

POPIS DOMU:
Realitná kancelária AXIS REAL exkluzívne ponúka rozľahlý 5-izbový jednopodlažný RODINNÝ DOM v okrese Galanta, v obci Sládkovičovo, na ulici Fučíkova. Rodinný dom nachádzajúci sa v centre obce je murovaný, prízemný, samostatne stojaci, bez podpivničenia. Zastavaná plocha je 145 m2. Priľahlý pozemok má celkovú rozlohu 739 m2. Dom sa skladá z dvoch častí, v prednej časti sú 3 obytné miestnosti. Zadná časť je tvorená ďalšou izbou, kuchyňou a kúpeľnou s WC. Na pozemku sa nachádzajú aj dve menšie hospodárske budovy. Voľné parkovanie pred domom, na parkovanie je možné využiť aj dvor. Pozemok, kde je momentálne záhrada je slnečný, rovinatý s viacerými ovocnými stromami a koreňmi viniča.

STAV DOMU:
Klasický tehlový rodinný dom s orientáciou do dvora je napojený na všetky inžinierske siete – elektrina, voda, plyn, kanalizácia. Strecha je sedlová, stropy drevené. Okná sú pôvodné - drevené, na podlahe je linoleum. Vykurovanie a ohrev vody je zabezpečené plynovým kotlom, kúrenie plynovými gamatkami. Povala sa využívala ako udiareň. Stavba je vhodná na kompletnú prestavbu, príp. novú stavbu. Najväčšou výhodou kúpy tejto nehnuteľnosti je veľký stavebný pozemok siahajúci až po Železničnú ulicu.

LOKALITA:
Dom sa nachádza v centrálnej časti obce Sládkovičovo, len 8 km od okresného mesta Galanta. V okolí je plná občianska vybavenosť. Železničná stanica je vzdialená len 500 metrov. V blízkosti Sládkovičova sú viaceré možností rekreácie a športoviská – ako napr. termálne kúpalisko Vincov les, letisko Sládkovičovo s leteckou školou, ako aj Ekopark Relax.

/ 5 -IZBOVÝ RODINNÝ DOM / SLÁDKOVIČOVO / GALANTA / FUČÍKOVA / /PREDAJ / TEHLOVÝ DOM / STAVEBNÝ POZEMOK /

© Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real.