Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 154 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Dušan Hurta
hurta@rrd.sk
0907154853

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×
Typ
Predaj
Mesto
Sklené
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Typ stavby
Drevená
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
26.02.2023
Aktualizované
04.04.2024
Mgr. Dušan Hurta Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj Rodinný dom v obci Sklené, využívaný ako chalupa. Má drevenú konštrukciu, plastové okná a plechovú krytinu. 

Pozostáva z 3. obytných miestností a príslušenstva, ktoré tvorí veľká zasklená veranda, kuchyňa, 2 x špajza, kúpeľňa, WC, sklad a pivnica s tech. miestnosťou.

Ako zdroj vykurovania slúži kotol na pevné palivo.

Napojený je na spoločnú ČOV, verejný vodovod a elektrinu.

Užívateľný ihneď.Bližšie informácie: Mgr. Dušan Hurta, 0907 154 853, hurta@rrd.sk, hurta.dusan@gmail.com