Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
278 191 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alica Šmelková
smelkova@diamondreality.sk
0903 625 146

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj bungalov v Skároši, Košice-okolie

Typ
Predaj
Mesto
Skároš
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
125 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
Novostavba
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
27.07.2017
Aktualizované
29.12.2018
Alica Šmelková Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0903 625 146

Popis nehnutelnosti

REZERVOVANÝ. Na predaj novostavba 4 izbového rodinného domu, typu bungalov, v obci Skároš, 19 km od Košíc, o zastavanej ploche 151 m2, úžitkovej ploche 125 m2, s terasou o ploche 24 m2, nachádza sa na pozemku s rozlohou 600 m2. Dom je v štádiu výstavby, s termínom dokončenia jeseň 2018 a predáva sa v štandarde ( sanita, podlahy, dlažby, dvere a zárubne, v súčastnosti s možnosťou podľa vlastného výberu, bez kuchynskej linky). Pôdorys domu je v tvare L, o rozmeroch 16,2 x 8,5, dispozične rozdelený na dennú a nočnú časť, zádverie, chodba, obývacia miestnosť s krbom a jedálňou, prepojená s otvorenou kuchyňou, s východom na terasu, z kuchyne vchod do technickej miestnosti, z chodby samostatné WC, kúpeľňa s WC, šatník s výstupom na povalu, spálňa a dve izby. Vykurovanie domu zabezpečené ústredným plynovým kúrením, ohrev TÚV bojlerom. Stavebný materiál tvárnice Premac, Ytong, strecha z materiálu Ruukki. IS: elektrina, plyn, vlastná studňa, septik, vodovod a kanalizácia v štádiu príprav. Cena 159000 EUR,
možnosť kúpiť aj hrubú stavbu v cene dohodou, v cene je zahrnutý kompletný právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou a provízia RK, nehnuteľnosť sa inzeruje so súhlasom majiteľa. V oblasti realít sme schopní pomôcť Vám dnešné sny premeniť na zajtrajšiu skutočnosť. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím tel. č. 0903 625 146.
Skároš, nachádzajúci sa asi 19 km južne od Košíc, bezprostredne pri maďarskej hranici, je veľmi stará obec, spomína sa už v roku 1270, pri opise hraníc panstva hradu Füzér, ako zem Skároš, leží v juhovýchodnej časti košickej kotliny, v podhorí Slanských vrchov, východne od vodného toku Hornád, časť chotára je odlesnenou pahorkatinou, v severnej a východnej časti sa nachádza rozsiahly dubový les. Ponúka sa tu možnosť turistiky, cyklistiky na cyklotrasách vedúcich do priľahlých maďarských obcí, hubárčenia, jazdy na koni na blízkej konskej farme, tiež posedenia v areále prírodného múzea zbraní z 2.svetovej vojny. V obci sa nachádza Obecný úrad, MŠ, ZŠ, požiarna zbrojnica, kostoly, kaštieľ, zrúcanina hradu Vár, pravidelné autobusové spojenie SAD.