Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
268 936 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alica Šmelková
smelkova@diamondreality.sk
0903 625 146

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj bungalov v Skároši, Košice-okolie

Typ
Predaj
Mesto
Skároš
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
125 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
Novostavba
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
27.07.2017
Aktualizované
24.07.2018
Alica Šmelková Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0903 625 146

Popis nehnutelnosti

Na predaj novostavba 4 izbového rodinného domu, typu bungalov, v obci Skároš, 19 km od Košíc, o zastavanej ploche 151 m2, úžitkovej ploche 125 m2, s terasou o ploche 24 m2, nachádza sa na pozemku s rozlohou 600 m2. Dom je v štádiu výstavby, s termínom dokončenia jeseň 2018 a predáva sa v štandarde ( sanita, podlahy, dlažby, dvere a zárubne, v súčastnosti s možnosťou podľa vlastného výberu, bez kuchynskej linky). Pôdorys domu je v tvare L, o rozmeroch 16,2 x 8,5, dispozične rozdelený na dennú a nočnú časť, zádverie, chodba, obývacia miestnosť s krbom a jedálňou, prepojená s otvorenou kuchyňou, s východom na terasu, z kuchyne vchod do technickej miestnosti, z chodby samostatné WC, kúpeľňa s WC, šatník s výstupom na povalu, spálňa a dve izby. Vykurovanie domu zabezpečené ústredným plynovým kúrením, ohrev TÚV bojlerom. Stavebný materiál tvárnice Premac, Ytong, strecha z materiálu Ruukki. IS: elektrina, plyn, vlastná studňa, septik, vodovod a kanalizácia v štádiu príprav. Cena 159000 EUR, v cene je zahrnutý kompletný právny servis zabezpečený advokátskou kanceláriou a provízia RK, nehnuteľnosť sa inzeruje so súhlasom majiteľa.Taktiež Vám radi pomôžeme s hypotekárnym úverom prostredníctvom našich poradcov, ktorí Vám sprostredkujú poskytnutie najlepšej ponuky na úverovom trhu. V oblasti realít sme schopní pomôcť Vám dnešné sny premeniť na zajtrajšiu skutočnosť. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím tel. č. 0903 625 146. Možnosť kúpy aj ako holodom.
Skároš, nachádzajúci sa asi 19 km južne od Košíc, bezprostredne pri maďarskej hranici, je veľmi stará obec, spomína sa už v roku 1270, pri opise hraníc panstva hradu Füzér, ako zem Skároš, leží v juhovýchodnej časti košickej kotliny, v podhorí Slanských vrchov, východne od vodného toku Hornád, časť chotára je odlesnenou pahorkatinou, v severnej a východnej časti sa nachádza rozsiahly dubový les. Ponúka sa tu možnosť turistiky, cyklistiky na cyklotrasách vedúcich do priľahlých maďarských obcí, hubárčenia, jazdy na koni na blízkej konskej farme, tiež posedenia v areále prírodného múzea zbraní z 2.svetovej vojny. V obci sa nachádza Obecný úrad, MŠ, ZŠ, požiarna zbrojnica, kostoly, kaštieľ, zrúcanina hradu Vár, pravidelné autobusové spojenie SAD.