Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 327 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michal Štetina
stetina@karinpartners.sk
0944 740 586

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Slnečný priestranný 3 - izbový byt v meste Skalica

Typ
Predaj
Mesto
Skalica
Ulica
Pelíškova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
71 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
08.04.2021
Aktualizované
08.04.2021
Michal Štetina KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0944 740 586

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v osobnom vlastníctve, nachádzajúci sa na Pelíškovej ulici v meste Skalica. Bytový dom je po kompletnej vonkajšej rekonštrukcii, zateplený s novou fasádou. Byt sa nachádza na 6. poschodí zo siedmych. Parkovanie je dostupné pred bytovým domom s dostatočným počtom parkovacích miest.
Byt ponúka nádherný výhľad na skalické vinohrady a pre rodinu s deťmi výhľad na udržiavané veľké detské ihrisko priamo pred bytovkou. 

Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne so zastrešeným balkónom, z troch priestranných izieb, kúpeľne s rohovou vaňou, samostatným oddeleným WC. Výmera bytu je 71 m2 spolu s balkónom a k bytu prislúcha pivnica a taktiež spoločný priestor na bicykle. Byt je predajom voľný ihneď. Výhodou nehnuteľnosti je rýchle nasťahovanie, výborná tichá lokalita, dostupné bezproblémové parkovanie, maximálne slnečný priestranný byt, v blízkosti ihriská, obchody a predovšetkým nízke náklady, ktoré činia výšku okolo 160€ pre dve osoby. 

Virtuálna prehliadka je možná na tomto linku: https://my.matterport.com/show/?m=22nMZJSfDi4&fbclid=IwAR08j0t1fewrj5clA9cdp3mJT0DXenLzpq-K_zWrw-PpHLlZVpXwwZjOrYo

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis - kúpna zmluva, kolok, prevod energií, návrh na vklad, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.
Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Kontakt : Michal Štetina, 0944 740 586, stetina@karinpartners.sk