Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 101 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Enriko Fischer
fischer@karinpartners.sk
0949 266 206

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Krásny zrekonštruovaný 2-izbový byt so zariadením, Skalica - Pod Hájkom

Typ
Predaj
Mesto
Skalica
Mestská časť
Pod hájkom
Ulica
Pod Hájkom
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
57 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
01.09.2022
Aktualizované
22.09.2022
Cena 0,00 €
Bc. Enriko Fischer KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0949 266 206

Popis nehnutelnosti

Ponúkame vám na predaj pekný zariadený 2 izbový byt vo výbornej lokalite - ulica Pod Hájkom, v okresnom meste Skalica, po rekonštrukcii, ideálny na nasťahovanie.

Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí z celkových 3 poschodí a pozostáva z: vstupnej chodby, murovanej kúpeľne s WC, 2 obytných izieb, kuchyne a murovanej pivnice. Z obývačky je vstup do loggie o výmere 5 m2. Byt ponúka výmeru 57 m2 a je vo po kompletnej rekonštrukcii.

Mesačné náklady sú okolo 0 € pre 2 osoby.

Bytový dom aj strecha sú zateplené, bytovka má vymenené plastové okná, hliníkové dvere a nové loggie. Kúrenie je riešené ústredne radiátormi v každej miestnosti, byt je napojený na TÚV, studenú vodu, kanalizáciu, elektrinu a plyn. Optický internet a TV je riešená dodávateľskou spoločnosťou. V suteréne bytovky je murovaná pivnica o výmere 7 m2. Parkovanie je riešené pri bytovke a je bezproblémové.

V blízkosti bytu nájdete potraviny, výbornú občiansku vybavenosť, detské ihrisko, MHD, materské školy, základnú školu, nemocnicu, OC MAX a ďalšie obchody a služby.

Cena bytu je dohodou. V cene sú zahrnuté komplexné právne a katastrálne služby spojené s prevodom nehnuteľnosti, vrátane poplatkov a profesionálne, rýchle vybavenie hypotekárneho úveru naším špecialistom.

Byt bude dostupný na nasťahovanie v januári 2023. Majiteľ si vyhradzuje právo vybrať záujemcu na základe vlastných kritérií.

Kontakt na makléra:
Bc. Enriko Fischer
+421 949 266 206
fischer@karinpartners.sk