Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 388 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michal Štetina
stetina@karinpartners.sk
0944 740 586

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Dvojpodlažný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v okresnom meste Skalica

Typ
Predaj
Mesto
Skalica
Ulica
Potočná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
144 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
08.07.2022
Aktualizované
08.07.2022
Cena 163 000,00 €
Michal Štetina KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0944 740 586

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj slnečný priestranný dvojpodlažný rodinný dom v osobnom vlastníctve vo vyhľadávanej lokalite - Potočná ulica, okresné mesto Skalica. 

Rodinný dom je v pôvodnom stave, čím sa naskytuje príležitosť pre budúcich majiteľov prerobiť si ho podľa svojich predstáv. Bol postavený z klasických tehál. Je napojený na všetky IS - mestská kanalizácia, plyn a elektrina. K dispozícii je aj studňa s úžitkovou vodou. Dispozícia domu: 


Prízemie: 
- vstupná chodba 
- schodisko 
- dve priestranné samostatné izby
- jedálenská miestnosť 
- kuchyňa 
- kúpeľňa s WC
- komora 

1. poschodie:
- chodba 
- dve izby
- kuchyňa s kuchynskou linkou 
- kúpeľňa spolu s WC


Využitie: rodinný dom, ubytovňa, kancelárske priestory. Upozorňujeme, že nehnuteľnosť je vedená v pamiatkarskej oblasti, a teda pri rekonštrukcii musia byť dodržané určité podmienky. 

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis - kúpna zmluva, kolok, prevod energií, návrh na vklad, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Hypotéku si môžete predbežne prepočítať na tomto linku:
https://lnk.sk/opxw

Majiteľ si vyhradzuje právo vybrať záujemcu na základe vlastných kritérií ako aj záujemcu s najvýhodnejšou ponukou. Taktiež budú uprednostnení záujemcovia, ktorí budú riešiť v rámci realitnej kancelárie komplexný servis vrátanie vybavenia hypoúveru.   

Kontakt na makléra:
Michal Štetina
+421 944 740 586
stetina@karinpartners.sk