Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
315 983 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Róbert Petrík
petrik@vasereality.sk
0904312227

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Záhrada 411 m2 v chatovej oblasti Šípkové

  • Pozemky, Predaj, Piešťany, Šípkové | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Piešťany, Šípkové | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Piešťany, Šípkové | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Mesto
Šípkové
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
411 m2
Pridané
19.06.2020
Aktualizované
31.07.2020
Ing. Róbert Petrík VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

178666 - Ponúkam na predaj záhradu /pozemok/ o rozlohe 411 m2 /15x28m/ s možnosťou výstavby chaty v chatovej oblasti nad obcou Šípkové. Záhrada je v OV, je k nej zabezpečený prístup autom a nachádza sa na nej prípojka úžitkovej vody a možnosť napojenia na elektriku. Celá chatová oblasť je oplotená a uzamknutá so vstupom len pre majiteľov.
Výhodou ponúkanej nehnuteľnosti je veľmi pekné tiché prostredie s krásnym výhľadom a bezprostredná blízkosť mesta Vrbové a vodnej nádrže Čerenec.

Cena 11 900 €

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na telefónom čísle 0904 312 227 alebo na e-mail adrese petrik@vasereality.sk