Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
323 992 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Róbert Petrík
petrik@vasereality.sk
0904 312 227

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Záhrada 411 m2 v chatovej oblasti Šípkové

  • Pozemky, Predaj, Piešťany, Šípkové | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Piešťany, Šípkové | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Piešťany, Šípkové | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Mesto
Šípkové
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
411 m2
Pridané
19.06.2020
Aktualizované
25.01.2021
Ing. Róbert Petrík VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0904 312 227

Popis nehnutelnosti

178666 - Ponúkam na predaj záhradu /pozemok/ o rozlohe 411 m2 /15x28m/ s možnosťou výstavby chaty v chatovej oblasti nad obcou Šípkové. Záhrada je v OV, je k nej zabezpečený prístup autom a nachádza sa na nej prípojka úžitkovej vody a možnosť napojenia na elektriku. Celá chatová oblasť je oplotená a uzamknutá so vstupom len pre majiteľov.
Výhodou ponúkanej nehnuteľnosti je veľmi pekné tiché prostredie s krásnym výhľadom a bezprostredná blízkosť mesta Vrbové a vodnej nádrže Čerenec.

Cena 11 500 €

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na telefónom čísle 0904 312 227 alebo na e-mail adrese petrik@vasereality.sk