Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 554 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Daniela Dobošová maklér
Ing. Daniela Dobošová
daniela.dobosova@bellavitaslovakia.sk
0902 849 249

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rezervovany predaj - Veľký 1 izbový byt , Sereď

Typ
Predaj
Okres
Galanta
Mesto
Sereď
Ulica
Dolnomajerská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
42 m2
Celková plocha
42 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Pridané
23.03.2023
Aktualizované
26.03.2023
Ing. Daniela Dobošová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0902 849 249

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária BELLA VITA Slovakia Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj veľký 1 izbový byt v, ktorý je prerobený na 2 izbový v Seredi ulica Dolnomajerská na vyvýšenom prízemí .
Dispozícia bytu . Vstupná chodba, kuchyňa, kúpelka s vaňou, samostatná toaleta, 2 nepriechodné izby . K bytu prislúcha veľká murovaná pivnica.
V byte je staršia prerábka . Pôvodné okná boli vymené za drevené s izolačným dvojsklom, vymurované jadro, drevená dlážka, na chodbe a v kúpeľke je keramická dlažba .
Byt sa nachádza vo výbornej lokalite .
Cena bytu 74000. Kúpou byt voľný .
Obhliadky si môžete dohodnúť na tel.čísle 0902849249