Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Predaj 2i bytu, prerobený na 3i, Galanta

Galanta, Železničiarska Arrow

Na predaj 2 izbový byt s balkónom výmera 52m2 Galanta

Galanta, Železničiarska Arrow

PREDAJ - 2 izbový byt v Galante vo vyhľadávanej lokalite

Galanta Arrow

Na predaj veľký 1,5 - izbový byt s 2 balkónmi, ulica Jiráskova, Trnava

Trnava Arrow

Na predaj 2 izbový byt s lodžiou, Arbória, Trnava

Trnava, Veterná Arrow

PREDAJ, NADŠTANDARDNÉ 2- IZBOVÉ BYTY OD 78,09 m2 SO ZÁHRADKOU

Hrubá Borša, . Arrow