Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 374 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Enriko Fischer
fischer@karinpartners.sk
0949 266 206

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

OPÄŤ V PREDAJI! Zariadená novostavba pekného rodinného domu na nasťahovanie, IBV Mlyny, Senica

Typ
Predaj
Mesto
Senica
Mestská časť
Sotina
Ulica
Teplická
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
69 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Pridané
25.05.2022
Aktualizované
12.07.2022
Cena 209 900,00 €
Bc. Enriko Fischer KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0949 266 206

Popis nehnutelnosti

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj krásny rodinný dom novostavby z roku 2020 vo výbornej lokalite - IBV Mlyny, Senica s príjemným susedstvom.

Rodinný dom ponúka celkovú podlahovú plochu 69 m2 a rozprestiera sa na krásnom pozemku o výmere 414 m2. Celkovo ponúka 3 izby (2 spálne a veľká obývacia izba s jedálňou), kúpeľňu s WC, kuchyňu, vstupnú chodbu a práčovňu s technickou miestnosťou. V kuchyni sa nachádza elektrická rúra, indukčná varná doska s odsávačom pár, nerezový drez a kuchynská linka s umývačkou riadu a zabudovanou chladničkou a mrazničkou.
Zo strany do záhrady vystupuje terasa o výmere 15 m2.

Dom bol postavený v roku 2020 z keramzitového kompozitu, steny sú zaizolované, priečky sú tiež z keramzitového kompozitu, strešná krytina z pozinkovaného plechu - skridľaplech. Okná a balkónové dvere sú plastové. Vo obytných miestnostiach je plávajúca podlaha a v ostatných častiach domu keramické obklady.
Vykurovanie je riešené elektrickým podlahovým kúrením. Teplá voda sa pripravuje elektrickým kotlom. Dom je napojený na elektrinu, vodu, kanalizáciu a optický internet. V obytných miestnostiach sú lokálne rekuperácie vzduchu pre lepšiu energetickú úspornosť.

Na pozemku je brána, zámková dlažba a oplotenie z kvádrov.

Nehnuteľnosť sa nachádza vo výbornej tichej lokalite s príjemným susedstvom. Obec Senica ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, so školami, zdravotníckymi zariadeniami, lekármi, sociálnymi zariadeniami, potravinami, supermarketmi, okresnými úradmi, atď.

Dom je ideálny na nasťahovanie, dostupný je ihneď a je vo výbornom technickom stave.

Cena tohto domu aj s kompletným zariadením je 209 900 €. V cene sú zahrnuté komplexné právne a katastrálne služby spojené s prevodom nehnuteľnosti, vrátane poplatkov a profesionálne, rýchle vybavenie hypotekárneho úveru naším špecialistom.

Majiteľ si vyhradzuje právo vybrať záujemcu na základe vlastných kritérií ako aj záujemcu s najvyššou cenovou ponukou. Majiteľ uprednostňuje kupujúceho, ktorý využije financovanie kúpy úverom v spolupráci s našou realitnou kanceláriou.

Kontakt na makléra:
Bc. Enriko Fischer
+421 949 266 206
fischer@karinpartners.sk