Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Na predaj 3 izbový byt,ulica Štúrova,Košice-Staré mesto

Staré Mesto - Centrum Arrow

EXKLUZÍVNE U NÁS: Na predaj 3 izbový byt, sídl. Kuzmányho, Košice-Staré Mesto.

Staré Mesto - Centrum Arrow

Priestranný byt 3+1 s logiou v Senici, S. Jurkoviča

Senica, S. Jurkoviča Arrow

Na predaj 3-izbový byt, Donská, Nad jazerom, Košice IV

Nad Jazerom, Donská Arrow

Na predaj veľmi pekný 3 izbový byt na ulici Kuzmányho v Košiciach.

Staré Mesto - Centrum, Kuzmányho Arrow