Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 859 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Dušan Sopóci
sopoci@mgreal.sk
0905 552 697

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj rekreačnej chatky v Senici

Typ
Predaj
Mesto
Senica
Ulica
Kunov
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
30 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
18.10.2021
Aktualizované
30.05.2022
Cena 44 000,00 €
Ing. Dušan Sopóci MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 552 697

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj záhradnú chatku Senici - časť Kunov. Chatka sa nachádza v záhradkárskej osade na pozemku o výmere 540 m2. Dvojpodlažná chatka má na prízemí kuchynku s jedálňou, pivnicu a WC. Na poschodí sa nachádza obývacia miestnosť s balkónom. Vybavenie kuchynky: Piecka na tuhé palivo, elektrický sporák, chladnička s mrazničkou a mikrovlná  rúra. Objekt je napojený na elektrinu a úžitkovú vodu. Možnosť napojenia na mestský vodovod. Odpadová voda je zvedená do septiku. Záhradkárska osada je oplotená so vstupom cez automatickú bránu na diaľkové ovládanie. Cena 44 000 €