Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
334 860 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Poláková
andreapolakova@maxareality.sk
0903151520

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj záhradná chatka, Kunov

Typ
Predaj
Mesto
Senica
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
25 m2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
09.09.2016
Aktualizované
07.04.2017
Andrea Poláková MAXA REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj chatku v záhradkárskej oblasti Kunov II. Jedná sa o murovanú jednopodlažnú chatku postavenú  zo siporexu. Na prízemí sa nachádza kuchynka, komôrka a WC, na poschodí je jedna izba so spacím kútom.  Chatka je čiastočne podpivničená. V chatke je privedená elektrina, kúrenie je riešené pieckou na tuhé palivo. Slnečný  pozemok je o veľkosti cca 600m2, ponúka dokonalý relax v blízkosti mesta Senica. Na pozemku sa nachádza altánok, ohnisko, vonkajší krb, úžitková voda, ovocné stromy ako broskyňa, jabloň, slivky...Cena tejto peknej chatky je 24 999 €  Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903151520, alebo na e-maile: andreapolakova@maxareality.sk ID ponuky: 22071

U nás navyše dostanete bezplatné hypotekárne poradenstvo, kompletný právny servis, katastrálny servis, znalecké posudky, protokolárne odovzdanie objektu vrátane prepisu energií. V cene sú zahrnuté všetky náklady súvisiace s predajom, alebo kúpou a nebudú účtované žiadne dodatočné poplatky.

MAXA reality, s.r.o., Námestie Oslobodenia  2560/18A, Dom Služieb, 2. Poschodie 905 01 Senica