Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
290 888 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj chata, Kunov

Typ
Predaj
Mesto
Senica
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
144 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
26.03.2018
Aktualizované
18.06.2019
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na predaj chata na Kunovskej priehrade. Chata sa nachádza v rekreačnej oblasti blízo mesta Senica (3 km). Chata má úžitkovú plochu 144 m2. Predáva sa k nej aj pozemok pod ňou. Spodná časť je murovaná, obsahuje veľkú dvojgaráž. Vrchná časť je v pôvodnom stave, vhodná na úplnú rekonštrukciu. Obsahuje 3 miestnosti, WC a kúpeľňu. V rekreačnej oblasti je povolená výstavba len menších chatiek (do 50 m2), takže táto je svojou veľkosťou ideálna na vybudovanie domu alebo miesta na podnikanie - reštaurácia a pod. Chata je napojená na obecný vodovod, kanalizáciu, je tu elektrina. Plyn nie je. Cena chaty je 63 000 EUR. K dispozícii je ihneď. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.