Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Jana Hanudelová
hanudelova@diamondreality.sk
0908 583 890

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj pozemok, ulica Hurbanova, Staré trhovisko, Senica

  • Pozemky, Predaj, Senica | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Senica | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Senica | pic. 1
Typ
Predaj
Mesto
Senica
Ulica
Hurbanova
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Plocha priestoru
200 m2
Celková plocha
1011 m2
Pridané
03.03.2022
Aktualizované
25.05.2022
Cena 185 000,00 €
Ing. Jana Hanudelová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 583 890

Popis nehnutelnosti

Na predaj pozemok v Senici, ul. Hurbanova. Staré trhovisko (pri Lidli). Rozloha pozemku: 1011 m2. Na pozemku je dotiahnutá voda, elektrina, plyn aj kanalizácia. Predmetom predaja je pozemok, siete, zámková dlažba. Na pozemku je možné stavať objekty. Nehnuteľnosť je na predaj ihneď, kúpou voľná...


Cena pozemku je 185 000 EUR. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetne jnehnuteľnosti kontaktujte prosím tel. č. 0907 765 314.
KONTAKT: +421 907 765 314