Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 768 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Jana Hanudelová
hanudelova@diamondreality.sk
0908 583 890

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj komerčný pozemok, ulica Hurbanova, Senica

  • Pozemky, Predaj, Senica | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Senica | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Senica | pic. 1
Typ
Predaj
Mesto
Senica
Ulica
Hurbanova
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Plocha priestoru
200 m2
Celková plocha
539 m2
Pridané
03.03.2022
Aktualizované
25.05.2022
Cena 109 000,00 €
Ing. Jana Hanudelová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 583 890

Popis nehnutelnosti

Na predaj komerčný pozemok v Senici, ul. Hurbanova. Na pozemku je dotiahnutá voda, elektrina, plyn aj kanalizácia. Predmetom predaja je pozemok, zámková dlažba, oplotenie, posúvne brány s motorom, kancelársky kontajner (zariadeny), alarm a kamery na dialkové sledovanie a otvaranie s osvetlením predajnej plochy so súmrakovým senzorom. Na pozemku je možné stavať objekty. Nehnuteľnosť je na predaj ihneď, kúpou voľná...


Cena pozemku je 109 000 EUR. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetne jnehnuteľnosti kontaktujte prosím tel. č. 0907 765 314.
KONTAKT: +421 907 765 314