Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 195 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michal Štetina
stetina@karinpartners.sk
0944 740 586

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

VEĽKÁ ZĽAVA! Slnečný dvojgeneračný rodinný dom v Senici - Čáčov

Typ
Predaj
Mesto
Senica
Ulica
Miloslava Bibzu
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
400 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
23.05.2022
Aktualizované
25.11.2022
Cena 223 000,00 €
Michal Štetina KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0944 740 586

Popis nehnutelnosti

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj slnečný priestranný dvojgeneračný rodinný dom v osobnom vlastníctve v tichej lokalite – ulica Miloslava Bibzu, v meste Senica – Čáčov.

Rodinný dom bol postavený v roku 1992, kompletnou rekonštrukciou prešiel v roku 2012 vrátane zateplenia, výmeny plastových okien a elektriny. Predáva sa ako kompletne zariadený okrem elektrických spotrebičov. Výmera pozemku je 400m2, podlahová plocha domu činní 130m2.

Dispozičné riešenie suterénu:
- schodisko
- menšia chodba
- technická miestnosť
- dve skladové miestnosti
- komora

Dispozičné riešenie prízemia:
- predsieň
- schodisková chodba
- kúpeľňa so sprchovým kútom spolu s WC
- zariadená kuchyňa so spotrebičmi
- dve izby
- loggia
- balkón
- garáž s elektrinou a kúrením

Dispozičné riešenie podkrovie:
- chodba
- kúpeľňa s vaňou
- oddelené WC
- štyri izby
- dve loggie

Okrem priestranného domu sa nachádza na pozemku aj prístrešok v ľavej časti dvora postavený v roku 2017 - drevená stĺpovitá konštrukcia s betónovými základmi pod stĺpikmi a súčasťou je bazén a aj garáž. Na pozemku sú všetky IS – voda, elektrina, plyn. Žumpa a studňa k dispozícii nie sú. Mesačné náklady pre 4 osoby sa hýbu vo výške 200€. Možnosť pripojenia sa na optický kábel.

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis - kúpna zmluva, kolok, prevod energií, návrh na vklad, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Hypotéku si môžete predbežne prepočítať na tomto linku:
https://lnk.sk/opxw

Majiteľ si vyhradzuje právo vybrať záujemcu na základe vlastných kritérií ako aj záujemcu s najvýhodnejšou ponukou. Taktiež budú uprednostnení záujemcovia, ktorí budú riešiť v rámci realitnej kancelárie komplexný servis vrátanie vybavenia hypoúveru.   

Kontakt na makléra:
Michal Štetina
+421 944 740 586
stetina@karinpartners.sk