Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 559 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Dušan Sopóci
sopoci@mgreal.sk
0905 552 697

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj rodinného domu v Senici

Typ
Predaj
Mesto
Senica
Ulica
Martina Bartoňa
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
140 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
03.05.2022
Aktualizované
03.05.2022
Cena 168 000,00 €
Ing. Dušan Sopóci MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 552 697

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 6 izbový rodinný dom v tichej lokalite Senice, mestskej časti Čáčov. Dom sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 1860 m2, zastavaná plocha domu je 158 m2 je čiastočne zrekonštruovaný (plastové okná).  a čiastočne aj podpivničený. Okrem 6 izieb sa v dome nachádza kuchyňa, kúpeľňa, WC, komora, hospodárska časť a dielňa. Za domom sa nachádza veľká záhrada o výmere 1410 m2, na ktorej je možné vybudovať ďalšiu nehnuteľnosť. Dom je napojený na elektrinu, vodu a plyn, možnosť napojenia na kanalizáciu, ktorá vedie pred domom. Na pozemku sa nachádza studňa. Cena 168 000 € s možnosťou dohody.