Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 728 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zuzana Danišovičová
danisovicova@diamondreality.sk
0907 765 314

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom pekný priestraný 3 izbový byt v Senici, časť Sotiná.

Typ
Prenájom
Mesto
Senica
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
62 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
14.07.2020
Aktualizované
23.09.2020
Cena 499,00 €/mes.
Zuzana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 765 314

Popis nehnutelnosti

Na prenájom pekný priestraný 3 izbový byt v Senici, časť Sotiná. Dispozícia: 3 samostatné izby plus kuchyňa. Byt sa nachádza na 7/8 podlaží s nádherným výhľadom na mesto. Výťah je. Byt sa prenajíma komplet zariadený, čiastočne rekonštruovaný, s murovaným jadrom. Rozloha je 62 m2. Je tu nová kuchyňa, a tiež práčka. Prislúcha k nemu veľký balkón, na ktorý je vstup z kuchyne. Byt je k dispozícii ihneď. K dispozícii je aj pivnica, a možnosť prenájmu parkovacieho miesta priamo pod oknami bytu. Bytový dom prešiel rekonštrukciou, je zateplený. Výborná občianska vybavenosť, Tesco vzdialené 1 minútu. Bez domácich zvierat.


Cena prenájmu je 499,- EUR vrátane energií. Pri nasťahovaní sa platí prvý nájom plus 2 depozity. Energetický certifikát nemá. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím tel. č. 0907 765 314.