Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 629 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Poláková
andreapolakova@maxareality.sk
0903151520

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj štvorizbový byt širšie centrum Senica

Typ
Predaj
Mesto
Senica
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
85 m2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
22.01.2017
Aktualizované
07.04.2017
Andrea Poláková MAXA REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj veľký štvorizbový byt v širšom centre Senice. Byt sa nachádza na 6. poschodí zo 7. Bytový dom je zateplený a má novú strechu. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, kedy boli vymenené plastové okná, radiátory, vystavané bytové jadro, kuchynská linka je zánovná. Dispozične byt pozostáva z veľkej vstupnej chodby, kuchyne s malou špajzou, štyroch izieb, kúpeľne a WC. Balkón je zo spálne. V byte je klimatizácia, satelit, optika. Byt má rozlohu 85 m2. Orientácia bytu je V, Z. K bytu patrí pivnica. Parkovanie je možné pri dome. Cena bytu je 75000 €. Mesačné náklady sú cca 200 € vrátane energii. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 15 15 20, alebo na e-maile: andreapolakova@maxareality.sk ID ponuky: 22342

Obhliadka možná po dohode s maklérom!

U nás navyše dostanete bezplatné hypotekárne poradenstvo, kompletný právny servis, katastrálny servis, znalecké posudky, protokolárne odovzdanie bytu vrátane prepisu energií. V cene sú zahrnuté všetky náklady súvisiace s predajom, alebo kúpou bytu a nebudú účtované žiadne dodatočné poplatky.

MAXA reality, s.r.o., Námestie Oslobodenia  2560/18A, Dom Služieb, 2. Poschodie 905 01 Senica