Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
258 365 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
reality@al-zl.sk
0907 747 817

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

SUPER PONUKA - 4 izbový RODINNÝ DOM - novostavba V SENCI

Typ
Predaj
Mesto
Senec
Ulica
SENEC
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
120 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
16.04.2018
Aktualizované
18.04.2018
A.L. & Z.L., s.r.o.
Kontaktovať makléra 0907 747 817

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám NA PREDAJ 2-j podlažný,  4 izbový RODINNÝ DOM - novostavba V SENCI.Dom sa nachádza v novej obytnej štvrti Senca. Strecha je sedlová a je súčasťou dvojdomu so samstatnou oddelenou stenou a dostatočnou izoláciou medzi domami. -Dom sa predáva v štandardnom vybavení bez kuchynskej linky t.j. v cene sú: plávajúce podlahy v hornej časti domu s hotovou kúpeľňou spojenou s WC - Geberitt s prípravou na sprchovací kút alebo vaňou, umývadlom s batériou, interiérové dvere s rámami na poschodí, celý dom je vymaľovaný, interiér domu je bielou farbou +exteriér domu, vybudované chodníky okolo domu s terasou - zámková dlažba a úpravami  okolo domu /kamienky, hlina/ s ohradeným pozemkom /z časti 2m múrom + pletivom/. Parkovanie je možné vedľa domu vo dvore na 2 autá.

POUŽITÉ SÚ KVALITNÉ MATERIÁLY.

-strecha: sedlová, škridla

-Napojený je na IS: el., voda, žumpa 12 m3.

-KÚRENIE: podlahové - elektrické

-OKNÁ: plastové

-POSTAVENÝ z materiálov: kváder - YtongVÝMERA: Pozemok: 230 m2, zastavaná plocha: 60 m2, Úžitková plocha: 120 m2.LOKALITA: Nová obytná štvrť Senca, len 20 km vzdialenej od Bratislavy. Za pár minút sa prostredníctvom dialničného spojenia dostanete z rušného veľkomesta do pokojnej lokality, kde si môžete vychutnávať pokoj, bezpečie a komfort svojho nového bývania. Mesto Senec je známe rekreačnými areálmi s jazerami a množstvom výletných a športových možností v blízkom okolí.NOVÁ CENA: 88.900,- €.

- Cena zahŕňa kompletný právny a realitný servis -