Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 336 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj celoročne obývateľná chata na slnečných jazerách, Senec.

Typ
Predaj
Mesto
Senec
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
104 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
20.02.2021
Aktualizované
12.04.2021
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na predaj celoročná chata na slnečných jazerách v Senci. Jedná sa o celoročné bývanie. Obytná plocha: 104m2. Je to dvojchata, nie samostatne stojaca. Chata aj s pozemkom sú v osobnom vlastníctve. Klimatizácia, solárne kolektory pre ohrev vody, krbová vložka s obehových čerpadlom na vodu. Podlahové kúrenie. Nízkoenergetické bývanie. Kolaudácia v roku 2019, spodná časť po rozsiahlej rekonštrukcii, vrchná časť novostavba / prístavba. Nové elektrické pripojenie podľa európskej normy (nie vzduchom), nová vodovodná prípojka, kanalizácia, obecná pitná voda. Parkovanie vedľa chaty, brána na elektrický pohon. Všetky práce majú vlastnú projektovú dokumentáciu.


Cena nehnuteľnosti je 227 000 EUR. Energetický certifikát nemá. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944328264.