Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
301 848 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
reality@al-zl.sk
0907 747 817

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Zariadená GARZÓNKA V SENCI, Pribinova ul.

Typ
Prenájom
Mesto
Senec
Mestská časť
Senec-mesto
Ulica
Pribinova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
18 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
1
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
30.11.2019
Aktualizované
04.12.2019
Cena 330,00 €/mes.
A.L. & Z.L., s.r.o.
Kontaktovať makléra 0907 747 817

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám NA PRENÁJOM zariadenú GARZÓNKU V SENCI, Pribinova ul. 

 

Nachádza sa v tehlovom bytovom dome, na 1. poschodí/ nie prízemie, bez výťahu, s balkónom,  spoločná miestnosť (bicykláreň), vlastné kúrenie (podlahové) – el. kotol.

 

KOMPLETNE ZARIADENÝ: kúpeľňa so sprch. kútom, umývadlom a WC, kuch. linka s 2-j platničkou, chladničkou, rozťahovací gauč, skriňa, konferenčný stolík a pod.  

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: kuchyňa spojená s izbou + balkón + predsieň + kúpeľňa s WC.  

 

LOKALITA: výborná, tichá, v širšom centre Senca, v blízkosti pešej zóny,v blízkosti nachádzajú potraviny JEDNOTA, BILLA, škola, škôlka, pošta, banky, reštaurácie, kaviarne, obchody, Slnečné jazerá, Aquathermal a ostatná občianska vybavenosť.  

 

VÝMERA: Byt 15 m2 + 3 m2.  

 

CENA: 330,- €/mesiac/vrátane Energií.