Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Peter Tököly maklér
Peter Tököly
peter@housereality.sk
+421 903 936 860

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj krásny zrekonštruovaný 2 izbový byt, Kysucká ulica, Senec

Typ
Predaj
Mesto
Senec
Mestská časť
Senec-mesto
Ulica
Kysucká
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
53 m2
Celková plocha
53 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
2
Pridané
24.05.2022
Aktualizované
25.05.2022
Cena 142 000,00 €
Peter Tököly House Reality, s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 903 936 860

Popis nehnutelnosti

PREDAJ BYTU:
Ponúkame na predaj krásne, moderne novo zrekonštruovaný 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v meste Senec, ulica Kysucká s výbornou dostupnosťou do centra mesta. Byt je v osobnom vlastníctve, bez tiarch, kúpou voľný. Nachádza sa na 2/4 poschodí zrekonštruovaného zatepleného bytového domu s výťahom. Celková podlahová plocha nehnuteľnosti je 53 m2, z toho má 2 x balkón, spolu cca 4 m2. Súčasťou je aj pivnica v suteréne domu 2 m2. Obývacia izba je prepojená s kuchynským kútom, izba je samostatná, izby sú nepriechodné. Pakovanie pri dome je bez problémové.
STAV BYTU:
Byt je po kompletnej rekonštrukcii - plastové okná, elektrina, plávajúca podlaha, dlažba, kuchynská linka so spotrebičmi, kúpeľňa s vaňou, toaleta, bezpečnostné dvere.
LOKALITA :
Slušná, dobrá lokalita, v blízkosti sú obchody, škola, škôlka, MHD, reštaurácie, zdravotné stredisko a iné.

K CENE JE TREBA PRIPOČÍTAŤ PROVÍZIU 3.000,- EUR ZAHŔŇAJÚCU KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS A PRÁVNY SERVIS SÚVISIACI S PREVODOM VLASTNÍCTVA, NOTÁRSKE POPLATKY SÚVISIACE S OSVEDČENÍM PODPISOV PREDÁVAJÚCEHO, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY SÚVISIACE S PODANÍM NÁVRHU NA VKLAD VLASTNÍCKEHO PRÁVA DO KATASTRA NEHNUTEĽNOSTÍ, KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO /sprostredkovanie úverov/.