Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 361 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Michal Čutora
michal.cutora@artegos.eu
0911854863

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ - Priestranný 5-izbový Rodinný dom v blízkosti centra a Slnečných jazier

Typ
Predaj
Mesto
Senec
Ulica
Jasná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
248 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
05.09.2020
Aktualizované
12.10.2020
Ing. Michal Čutora Artegos s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj veľký 5 izbový rodinný dom priamo v Senci.

Rodinný dom s úžitkovou plochou 248 m2 je postavený na pozemku o rozlohe 375 m2.

Dom je situovaný len približne 1km od pešej zóny v centre mesta a len 500m od Slnečných jazier.

Dispozícia domu:

Prízemie: obývacia izba spojená s kuchyňou vrátane jedálenského kútu, spálňa a kúpeľňa spojená s toaletou. Z obývacej izby je priamy vstup na terasu situovanú v zadnej časti pozemku za domom.

Poschodie: chodba, 3x samostatná nepriechodná izba, samostatná kuchyňa, kúpeľňa a oddelená toaleta. Na poschodí sa nachádzajú dva veľké balkóny, jeden prístupný z dvoch izieb a druhý prístupný z tretej izby a kuchyne.

Suterén: dom je celý podpivničený, pričom je suterén rozdelený na jednu veľkú miestnosť, ktorá zaberá polovicu plochy suterénu, ďalšiu samostatnú miestnosť, technickú miestnosť, kde je umiestnený kotol, miestnosť určenú ako práčovňa (nedokončená), chodba a skladovacie priestory momentálne využívané ako špajza.

Inžinierske siete: elektrická energia, mestská voda, plyn a kanalizácia, ktorá odstráni problémy a náklady súvisiace údržbou žumpy.

Vykurovanie zabezpečuje plynový kotol a kúrenie je na prízemí podlahové a na poschodí sú radiátory.

Dom je kompletne klimatizovaný aj na prízemí aj na poschodí a nad terasou je namontovaná markíza s automatickým systémom zaťahovania, v prípade zhoršenia poveternostných podmienok.

Vzhľadom na to, že tento rodinný dom bol pôvodne plánovaný ako viacgeneračný, jeho dispozícia umožňuje jednoduché rozdelenie na dve samostatné, plnohodnotné bytové jednotky plus suterén so samostatným vstupom, ktorý by bolo možné takisto zobytniť.

Rodinný dom disponuje aj veľkou dvojgarážou s elektrickou bránou a dvomi vstupnými bránami na diaľkové ovládanie pre pohodlné parkovanie dvoch áut.Okresné mesto Senec sa nachádza približne 20 kilometrov od Bratislavy a približne 24 kilometrov od Trnavy. V meste sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, niekoľko materských a základných škôl, množstvo nákupných možností, pošta aj banky.

Dopravné spojenie poskytuje možnosť využitia železničnej a autobusovej prepravy a zároveň sú dostupné dve priame napojenia na diaľnicu D1, alebo využitie cesty I. triedy I/61 smer Bratislava alebo Trnava.

 

Cena nehnuteľnosti je 250.000,-Eur. Cena je konečná a zahŕňa kompletný právny servis a poplatky súvisiace s prevodom nehnuteľnosti.

Kontakt: Ing. Michal Čutora, michal.cutora@artegos.eu, tel.: 0911 854 863

Kompletné info aj tu: artegos.eu

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie Artegos Real?

- Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách.

- Zdarma je k dispozícii hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám.

- V prípade využitia nášho finančného poradcu máte znalecký posudok zdarma

- Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne, list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Ing. Michal Čutora, michal.cutora@artegos.eu, tel.: 0911 854 863

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@artegos.eu