Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 762 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj pekný rodinný dom, blízo slnečných jazier, Senec.

  • Domy a vily, Predaj, Senec | pic. 1
  • Domy a vily, Predaj, Senec | pic. 0
  • Domy a vily, Predaj, Senec | pic. 1
Typ
Predaj
Mesto
Senec
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
400 m2
Celková plocha
400 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
14.10.2022
Aktualizované
10.05.2023
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na predaj pekný rodinný dom v Senci. Dom sa nachádza blízo Seneckých jazier (1,5 km). Predáva sa komplet zariadený. Možnosť využívať aj ako chalupu. Dispozícia pozostáva z 3 spální, kuchyne spojenej s obývačkou + príslušenstvo. Rozloha domu: 114 m2. V podkroví je miestnosť 37 m2. Využívala sa predovšetkým na prespanie počas letnej sezóny. Plocha pozemku: 400 m2. Možnosť dokúpenia susednej záhrady 6 árov. Výborné vlakové spojenie.
Cena nehnuteľnosti je 259 000 EUR plus provízia pre RK. Energetický certifikát na vyžiadanie. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.
KONTAKT: +421 944 328 264