Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
314 525 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Michal Čutora
michal.cutora@artegos.eu
0911854863

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNE! Veľkorysý 5-izbový Rodinný dom v tichej časti Senca

Typ
Predaj
Mesto
Senec
Ulica
Kysucká
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
435 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
28.06.2020
Aktualizované
30.06.2020
Ing. Michal Čutora Artegos s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj veľkorysý 5-izbový rodinný dom priamo v Senci.

Rodinný dom o zastavanej ploche 254 m2 má jedno podzemné podlažie, jedno nadzemné podlažie a jedno podkrovie a je postavený na pozemku o rozlohe 488 m2.

Dom je situovaný len približne 1km od pešej zóny v centre mesta a približne 2km od Slnečných jazier.

Dispozícia domu:

Prízemie: vstupná predsieň, toaleta, a otvorená obývacia izba prepojená s kuchyňou vrátane jedálenského kúta. Z obývacej izby je priamy vstup na prekrytú terasu situovanú v zadnej časti pozemku za domom a do miestnosti s bazénom vybaveným protiprúdom a saunou.

Kuchyňa je vybavená zabudovanými spotrebičmi MIELE (chladnička s mrazničkou, sklokeramická varná doska, elektrická rúra, umývačka riadu).

Poschodie: otvorená chodba, spálňa s vlastnou kúpeľňou spojenou s toaletou a vlastným šatníkom, samostatná nepriechodná izba, využívaná v súčasnosti ako hosťovská izba, veľká kúpeľňa s vaňou aj sprchovým kútom, 2 izby momentálne zariadené ako detská izba, z ktorých je jedna s balkónom a samostatná toaleta.

Suterén: suterén je rozdelený na práčovňu, kotolňu, priestor zariadený ako telocvičňa, skladovacie priestory a chodbu. Do suterénu je vchod zo vstupnej predsiene domu.

Exteriér: Okolie rodinného domu je tvorené kombináciou pestovaného kobercového trávnika v zadnej časti pozemku a okrasných rastlín a drevín. V prednej časti pozemku sa nachádza jazierko a okrasné stromy.

Zavlažovanie je zabezpečené automatickou závlahou.

Inžinierske siete: elektrická energia, mestská voda, studňa zabezpečujúca zavlažovanie exteriéru, plyn a kanalizácia.

Vykurovanie je kombinované, radiátorové aj podlahové napojené na plynový kotol.

V dome je nainštalovaný videovrátnik.

Rodinný dom disponuje aj veľkou dvojgarážou s elektrickou bránou a príjazdom za vstupnou bránou na diaľkové ovládanie pre pohodlné parkovanie.Okresné mesto Senec sa nachádza približne 20 kilometrov od Bratislavy a približne 24 kilometrov od Trnavy. V meste sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, niekoľko materských a základných škôl, množstvo nákupných možností, pošta aj banky.

Dopravné spojenie poskytuje možnosť využitia železničnej a autobusovej prepravy a zároveň sú dostupné dve priame napojenia na diaľnicu D1, alebo využitie cesty I. triedy I/61 smer Bratislava alebo Trnava.

 

Cena nehnuteľnosti je 495.000,-Eur. Cena je konečná a zahŕňa kompletný právny servis a poplatky súvisiace s prevodom nehnuteľnosti.

Kontakt: Ing. Michal Čutora, michal.cutora@artegos.eu, tel.: 0911 854 863

Kompletné info aj tu: artegos.eu

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie Artegos Real?

- Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách.

- Zdarma je k dispozícii hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám.

- V prípade využitia nášho finančného poradcu máte znalecký posudok zdarma

- Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne, list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Ing. Michal Čutora, michal.cutora@artegos.eu, tel.: 0911 854 863

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@artegos.eu