Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 372 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom byt, Horný Dvor, Senec

Typ
Prenájom
Mesto
Senec
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
29 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
10.09.2020
Aktualizované
21.09.2020
Cena 430,00 €/mes.
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na prenájom 1 izbový byt v Hornom Dvore, pri Senci. Výmera bytu je 29 m2, bez balkónu, no s veľkými francúzskymi oknami. Poschodie: 2/3, v budove je výťah. Byt sa prenajíma komplet zariadený: kuchynské spotrebiče, práčka, skriňa, stôl a stoličky, TV, postele - možnosť mať postele spojené alebo oddelené. V byte je klimatizácia, v kúpeľni vyhrievaná podlaha. K bytu prislúcha parkovacie miesto. K dispozícii je ihneď. Jedná sa o novostavbu kompletne chránenú kamerovým systémom, vrátane parkoviska. Lokalita poskytuje výborný prístup k logistickým skladom, autobusovým zastávkam a vjazdu na diaľnicu. Blízo sa nachádza reštaurácia s terasou, kebab a bagetéria. Zviera vítané! Cena prenájmu je 430 EUR vrátane: energie, optický internet a optická televízia s rozšíreným balíkom 50 TV staníc. 600 EUR sa platí ako vratný depozit. K cene bude pripočítaná provízia pre RK. Energetický certifikát nemá. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.