Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 562 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom 2 izbový byt s predzáhradkou, Senec Gardens, Senec.

Typ
Prenájom
Mesto
Senec
Ulica
Senec Gardens
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
40 m2
Celková plocha
40 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
29.09.2021
Aktualizované
15.10.2021
Cena 600,00 €/mes.
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na prenájom 2 izbový byt s predzáhradkou v novostavbe, lokalita Senec Gardens, Senec. Byt s vlastným parkovacím miestom, plne zariadený. Má podlahové kúrenie. Výmera: 40 m2. V záhradke vonkajšie sedenie, elektrický gril, markíza. Všetky izby vrátane kúpelne nepriechodné. Sprchový kút, automatická práčka Whirpol. Spálňa: posteľ s úložným priestorom. Kuchyňa: spotrebiče zn. Electrolux a Bosch, rúra, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, indukčná varná doska, digestor. Byt voľný od novembra 2021. Pre nefajčiarov, bez psov.

Cena prenájmu je 600 EUR vrátane všetkých energií a parkovania. Výška dvoch nájmov sa platí ako depozit. Energetický certifikát je, bude predložený na vyžiadanie. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.
New flat for rent, in Senec Gardens, Senec. Full furnished. Flat with garden. There is 1 parking place. The price is 600 EUR per month. One deposit (it will be pay back while leaving the rent) and one provizia for reality office. Contact: +421 944 328 264.