Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 343 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj pekný 3 izbový byt v centre mesta, Senec.

Typ
Predaj
Mesto
Senec
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
62 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
11.03.2021
Aktualizované
21.04.2021
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na predaj 3 izbový byt v centre mesta Senec, vo veľmi peknej lokalite. Byt sa nachádza v zrekonštruovanej zateplenej bytovke na poschodí 3/4. Bez výťahu. Z bytu krásny výhľad do korún listnatých a ihličnatých stromov. Ulica je tichá, blízo je materská a základná škola, Billa, Jednota, pošta, na skok pešia zóna. Byt slnečný, v pokojnom vchode len s deviatimi bytmi. Má rozlohu 62 m2, plus lodžia 3 m2. K bytu prislúcha pivnica 2 m2, a ďalší pivničný priestor na odkladanie bicyklov, kočíka, ktorú užívajú spoločne 3 byty.


Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Menené boli okná, elektrina v celom byte, bezpečnostné vchodové dvere ADLO, kuchynská linka so spotrebičmi, dlažba, stierky v celom byte. Optický internet a TV. Bezproblémové parkovanie priamo pri bytovke.


Cena nehnuteľnosti je 130 000 EUR. Energetický certifikát nemá. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944328264.