Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Súrne hľadám 3-4 izbový byt v Podunajkých Biskupiciach

Podunajské Biskupice, Estónska Arrow

Chcete predať, prenajať alebo kúpiť nehnuteľnosť

Ružinov, Čmelíkova Arrow

Hľadáme pre Našich klientov 3-izbový byt v Bratislave III.

Rača Arrow

Hľadáme pre Našich klientov 3-izbový byt v Bratislave II.

Ružinov Arrow

Kúpa 3 izbový byt Bratislava Ružinov

Ružinov Arrow

Hľadáme pre Našich klientov 3-izbový byt v Bratislave I.

Staré Mesto Arrow

Hľadáme pre Našich klientov 3-izbový byt v Bratislave V.

Petržalka Arrow