Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 040 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Darina Franková
frankova@expisreal.sk
0903 300 466

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj rodinného domu – vhodný ako investícia - Senec

Typ
Predaj
Mesto
Senec
Ulica
Pivničná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
198 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
6
Pridané
22.11.2021
Aktualizované
22.11.2021
Cena 230 000,00 €
Ing. Darina Franková Expisreal s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 300 466

Popis nehnutelnosti

Predaj rodinného domu – vhodný ako investícia - Senec


Ponúkame na predaj rodinný dom s viacerými bytovými jednotkami na Pivničnej ulici v Senci o celkovej výmere cca 198 m2 a pozemku 8,5 ara.

V dome sa nachádzajú 3 garzónky každá so samostatným vchodom o výmere cca 20 m2. V daných bytových jednotkách je v kuchynskom kúte umiestnená dvojplatnička, podlaha je čiastočne z dlažby a koberca. V každej garzonke je sprchový kút a spolu v kupeľni je aj WC. Okná ako aj
vchodové dvere sú plastové. Vchod do každej bytovej jednotky je samostatne z pozemku.
Súčasťou rodinného domu sú aj 3 jednoizbové byty, (taktiež každý so samostatným vstupom
priamo z pozemku) v ktorých je v kuchynskej časti plynový šporák. Podlahy tvorí dlažba a v izbách sú plávajúce podlahy. Vykurovanie všetkých bytových jednotiek je centrálne plynovým kotlom. Každá bytová jednotka má pripojenie na internet a televízny príjem.
Rodinný dom so 6 bytovými jednotkami je v príjemnej a pokojnej lokalite s množstvom zelene.Na pozemku sú aj dve záhradné chatky (vhodné na náradie) . K domu patrí s prístupom z ulice veľká garáž. Rodinný dom má napojenie na kanalizáciu a všetky inžinierske siete.


Rodinný dom je vo výbornej lokalite v blízkosti zástavky autobusu ( 5 minút pešou chôdzou
na autobusovú stanicu) bližšie k centru mesta Senec


Cena: 230 000,- Eur – dohoda  možná


Rodinný dom je k predaju i h n e ď - momentálne je obsadený nájomníkmi – podľa dohody prechod nájomných zmlúv možný na všetky bytové jednotky, resp. predaj aj bez nájomníkov


Kontakt: Ing. Darina Franková,

email: frankova@expisreal.sk
Telefón: 0903 300 466