Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 689 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jaroslav Ičo
ico@diamondreality.sk
0905991106

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 3 izbový byt na ulici Hviezdoslavova, Sečovce

Typ
Predaj
Okres
Trebišov
Mesto
Sečovce
Ulica
Hviezdoslavova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
62 m2
Celková plocha
62 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
21.12.2021
Aktualizované
21.12.2021
Cena 73 000,00 €
Mgr. Jaroslav Ičo Diamond Reality

Popis nehnutelnosti

Mgr. Jaroslav Ičo a Diamond Reality Vám ponúka na predaj 3 izbový byt nachádzajúci sa na Hviezdoslavovej ulici v Sečovciach.
VIDEOOBHLIADKU si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/PtY5cXe0s6w
3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://my.matterport.com/show/?m=foMcE6ufPfo
Bytový dom sa nachádza v pokojnej časti mesta. Byt je v pôvodnom zachovalom stave s plastovými oknami a vonkajšími žalúziami. Pozostáva z troch samostatných izieb, kuchyne z ktorej je vstup do kúpeľne a špajze a samostatne WC. Z balkóna je pekný výhľad na vlastnú záhradku s výmerou 156 m2 ktorá patrí k bytu. Poloha tohto bytu Vám zaručí pohodlné rodinne bývanie priamo v meste s dostatkom súkromia aj komfortom vlastného pozemku. K bytu prislúcha aj veľká pivnica.