Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 908 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Karin Zápalová, RSc.
zapalova@karinpartners.sk
0918 971 554

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ rodinný dom Šaštín - Stráže

  • Domy a vily, Predaj, Senica, Šaštín - Stráže, Stráže nad Myjavou | pic. 1
  • Domy a vily, Predaj, Senica, Šaštín - Stráže, Stráže nad Myjavou | pic. 2
  • Domy a vily, Predaj, Senica, Šaštín - Stráže, Stráže nad Myjavou | pic. 0
  • Domy a vily, Predaj, Senica, Šaštín - Stráže, Stráže nad Myjavou | pic. 1
  • Domy a vily, Predaj, Senica, Šaštín - Stráže, Stráže nad Myjavou | pic. 2
Typ
Predaj
Okres
Senica
Mestská časť
Stráže nad Myjavou
Ulica
Stráže
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
22.01.2020
Aktualizované
25.02.2020
Mgr. Karin Zápalová, RSc. KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0918 971 554

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom vhodný na víkendové aj celoročné bývanie vo vyhľadávanej lokalite na Záhorí v obci Šaštín Stráže, časť Stráže.
 
Výmera pozemku  celkom 762m2, možnosť dokúpenia ďalšej parcely o výmere 890m2
3izb. priestranný rodinný dom so zastavanou plochou 130m2 je podpivničený v časti pod kuchyňou a špajzou. Dom je v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu.
DISPOZÍCIA
Dom: predsieň,  obytná kuchyňa, tri izby, chodba, komora, kúpeľňa, WC
Na pozemku stojí ďalší rodinný dom s príslušenstvom zapísaný na LV ako letná kuchyňa, vhodný na využitie ako hosťovský domček po úprave. Na pozemku je ďalej hospodárska budova, dreváreň a garáž. Všetko je riadne zapísané na liste vlastníctva. Na pozemku je studňa.
Rodinný dom je postavený z ytongu, pivnica - tehlová, strecha pálená škridlová krytina, okná sú pôvodné drevené, vstupné dvere sú drevené. Rodinný dom má vlastnú garáž, je čiastočne podpivničený, napojený na miestny vodovod, elektrickú energiu a odpad do žumpy. Prípojka na zemný plyn a kanalizáciu je pred domom. V komore je rozvod vody zo studne. Elektrina s medenými rozvodmi.
LOKALITA
Dom sa nachádza v tichej lokalite v blízkosti lesa v príjemnom prostredí pre rekreačnú turistiku.  Dostupnosť ku kompletnej občianskej vybavenosti je v bezprostrednej blízkosti. 

Cena 62 000 € vrátane poplatkov notára, advokáta a katastrálnych poplatkov. Poskytujeme bezplatné finančné poradenstvo ku kúpe nehnuteľnosti.

Kontakt k obhliadke:
Mgr. Karin Zápalová, RSc.
0918 971 554
zapalova@karinapartners.sk