Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
334 899 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Veronika Paradeiserová
veronikaparadeiserova@maxareality.sk
0944519095

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Štvorizbový byt a 2 garáže v Šaštíne - Strážach, okres Senica

Typ
Predaj
Okres
Senica
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
81 m2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
04.05.2016
Aktualizované
06.03.2017
Cena 0,00 €
Ing. Veronika Paradeiserová MAXA REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

LUXUSNÝ A NÍZKE NÁKLADY NA BÝVANIE - Ponúkame na predaj 4 izbový byt v OV v Šaštíne-Strážach, časť Stráže, o výmere 81 m2. Byt sa nachádza sa na 1/2 poschodí a je po kompletnej rekonštrukcii : plastové okná, nová elektroinštalácia, vlastné plynové kúrenie, vlastný vodomer, v celom byte plávajúca podlaha, v kúpelke dlažba a podlahové kúrenie.Byt bol veľmi pekne prerobený, boli použité kvalitné materiály. S bytom sa predávajú aj 2 garáže. Byt je ihneď k dispozícii a zostáva v ňom nová kuchynská linka, americká ľadnička, komoda v jedálni a  vstavané skrine v chodbe. V jedálni majitelia navyše nedávno postavili krbové kachle, čím klesli náklady na bývanie na minimum.

Cena dohodou!!

Všetky náklady spojené s predajom, t.j. kúpne zmluvy, návrhy na vklad do katastra, kolky, preberacie protokoly a vklad do katastra sú už zahrnuté v cene. Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0944519095 alebo na e-maile: veronikaparadeiserova@maxareality.sk. ID ponuky: 15403