Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 488 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Viktória Belásová
belasova@diamondreality.sk
0918 646 208

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ BUDOVA - DOM, ŠARIŠSKÉ BOHDANOVCE

Typ
Predaj
Okres
Prešov
Ulica
Šarišské Bohdanovce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
500 m2
Celková plocha
1488 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
21.05.2022
Aktualizované
15.04.2024
Ing. Viktória Belásová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0918 646 208

Popis nehnutelnosti

Ing. Viktória Belásová a Diamond Reality, Vám ponúkajú na predaj podnikateľský objekt v centre dediny Šarišské Bohdanovce.

>>>VIDEOOBHLIADKU tohto objektu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/WH61FQd_IR4Priamo v samotnom centre dediny Šarišské Bohdanovce s kompletnou občianskou vybavenosťou sa nachádza podnikateľský objekt , ktorý mám pre Vás na predaj.Celý objekt disponuje rozlohou cca 500 m2 ,rozloha celého pozemku je 1488 m2 a je komplet podpivničený so všetkými inžinierskymi sieťami ( elektrina, plynový kotol, obecná voda, žumpa). Naozaj obrovský priestor, kde môžete zrealizovať svoje predstavy.Momentálne sa v priestoroch nachádza turistická ubytovňa , potraviny a stavebniny. Zabehnuté podnikanie, kompletne zariadené , stavebniny, ktoré sú veľmi vyhľadávané v tejto lokalite s kompletným sortimentom, v tom všetkom viete pokračovať za nejakú odkupnú cenu za zariadenie. Takže veľkou výhodou je i možnosť pokračovať v zabehnutom podnikaní.Pre tých, pre ktorých by bolo pokračovanie v tomto biznise zaujímavé poďme si zhrnúť čo sa nachádza vnútri:

Nachádza sa tu v prednej časti v ubytovni dokopy 10 izieb. Priestor je rozdelený na 2 rovnaké časti , kde každá má svoj vstup s menšou teraskou, chodbu, kuchynku, spoločné sociálne zariadenia a izby (rôznych veľkostí).

Naboku nájdeme potraviny, tie sú v týchto priestoroch v podnájme a v zadnej časti sú zabehnuté stavebniny s veľkým dvorom.

No lokalita, poloha, veľkorysá rozloha celého objektu v centre dediny ponúkajú naozaj množstvo investičných príležitosti. Celá budova bola zateplená, vymenené plastové okná, sadrokartóny, nová strecha a to všetko v roku 2021.A v neposlednom rade treba spomenúť túto výbornú lokalitu. Šarišské Bohdanovce sa nachádzajú len 17 km od oboch veľkých miest Košíc a Prešova a po diaľnici ste tu naozaj veľmi rýchlo z mesta. V rámci samotnej dediny sa nachádzame v úplnom centre, nájdete tu kostol, potraviny, školu, škôlku , obecný úrad, poštu.

Ak Vás tento podnikateľský objekt zaujal môže byť váš za 405.000 eur vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Zavolajte mi na číslo 0918 646 208 a dohodnite si obhliadku.

podnikateľský objekt, obchodné priestory, rodinný dom, budova, Košice, Košice - okolie,