Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
309 118 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lukáš Tóth
info@realityusmev.sk
908153937

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Šamorín/Slnečná ulica/Chata s pozemkom na predaj

Typ
Predaj
Mesto
Šamorín
Ulica
Slnečná
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
301 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
05.03.2020
Aktualizované
02.04.2020
Lukáš Tóth Reality Ùsmev s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Reality Úsmev ponúka na predaj murovanú chatu so súpisným číslom na pozemku o rozlohe 301 m2 na Slnečnej ulici v Šamoríne. na pozemku sa nachádza studňa (17m hlboká) elektrina záhraný domček celý pozemok je oplotený širka 10 m, dĺžka 30 m záhradkárska oblasť - v budúcnosti s možnosťou výstavy rodinného domu (postavených už niekoľko) cena zahŕňa aj províziu a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti bližšie info na osobnej obhliadke Lukáš Tóth /0908 153 937, lukas.toth@realityusmev.sk SLEDUJTE NÁS AJ NA FACEBOOKu A iNSTAGRAME PLÁNUJETE PREDAŤ SVOJU NEHNUTEĽNOSŤ ? KONTAKTUJTE NÁS A DOHODNiTE Si NEZÁVäZNÉ SRETNUTiE