Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 741 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Marián Németh
reality@samorin.com
+421905707558

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Veľký stavebný pozemok so stavebným povolením

Typ
Predaj
Mesto
Šamorín
Ulica
Mliečno
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
3240 m2
Pridané
13.10.2021
Aktualizované
25.10.2021
Cena 660 000,00 €
Marián Németh Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421905707558

Popis nehnutelnosti

Exclusive vám ponúka veľký stavebný pozemok s výmerou 3240 m2 vrátane stavebného povolenia. Nový majiteľ môže začať okamžite stavať. Pozemok sa nachádza v tichej lokalite Šamoríne, časť Mliečno. Celý pozemok sa predáva kompletne oplotený, nepriehľadným betónovým plotom a pôjde o uzavreté komplex bývania pre sedem rodín. Prístup na pozemok je z asfaltovej cesty. Tvar pozemku je nepravidelný a ku každému domu sa bude predávať aj podiel na prístupovej ceste, chodníku a ku každému domu budú prislúchať aj vonkajšie parkovacie miesta.  Popred pozemok ide voda, kanalizácia a plyn. Elektrina, respektíve trafostanica sa nachádza cca. 75 metrov od pozemku. Aktuálne územné rozhodnutie, jeseň 2021 je na postavenie 2 x dvojdomu a 1 x trojdomu. Naprojektované sú nielen domy, ale aj siete, cesty a osvetlenie. Všetky domy sa predávajú s kompletnou dokumentáciou a naprojektované sú aj s podzemnými garážami.

Cena nehnuteľnosti vrátane provízie RK je 650.000,- EUR

Možnosť financovania prostredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 19 ročnou praxou! Maklér pre danú nehnuteľnosť: Martin Augustín, kontakt na makléra: 0903 772 747 alebo na kanceláriu 0948 79 00 82, E-mail: reality@samorin.com www.samorin.com, www.byvanie.com