Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
354 611 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Skladové a nebytové priestory na ulici Priemyselná - Šamorín

Typ
Prenájom
Mesto
Šamorín
Ulica
Priemyselná
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
30 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
04.08.2022
Aktualizované
04.08.2022
Cena 150,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory na ulici Priemyselná v Šamoríne . Nebytový priestor sa môže využívať ako dlhodobý sklad alebo archív. Výmera priestorov je 30.60 m2 a 28,23 m2. Nebytové priestory sú kompletne rekonštruované.Cena prenájmu je 150 € na mesiac + réžie.Maklér pre danú nehnuteľnosť: Ing. Karol Bugár

kontakt: 0905 666 683, 0948 79 00 82

E-mail: reality@samorin.com www.samorin.com, www.byvanie.com.V prípade, ak ste našli danú nehnuteľnosť za nižšiu cenu, kontaktujte nás a my Vám vybavíme najvýhodnejšiu ponuku na trhu. Možnosť financovania prostredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme.

Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu so 16 ročnou praxou !!

ZMENA ADRESY!!! Od januára 2022 sme sa presťahovali na novú adresu: Priemyselná 1238/8, 93101 Šamorín