Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 389 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr.Zuzana Augustínová
reality@samorin.com
00421905335997

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom nebytového priestoru ideálny aj na výučbu v centre mesta Šamorína

Typ
Prenájom
Mesto
Šamorín
Ulica
Hlavná
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
125 m2
Celková plocha
125 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
18.05.2022
Aktualizované
04.08.2022
Cena 1 000,00 €/mes.
Mgr.Zuzana Augustínová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 00421905335997

Popis nehnutelnosti

EXCLUSIVE Vám ponúka lukratívne nebytové priestory v úplnom centre mesta. Priestor sa nachádza priamo na pešej zóne, oproti pošte a Mestskému úradu Šamorín. Jedná sa o ucelený priestor na prvom poschodí s výmerou 125 m2. V rámci nebytového priestoru sa prenajíma aj jedno garážové státie v podzemnom parkovisku. Priestor má samostatnú kuchynku, dve sociálne zariadenia a jeden veľký priestor s dvomi čiastočne oddelenými miestnosťami, viď fotodokumentácia. Priestor má vhodné využitie predovšetkým na rôzne druhy školení, prípadne on line vyučovanie. V priestoroch je inštalované káblové prepojenie pre viacero počítačov. Samozrejme priestory sú vhodné aj ako klasické kancelárske priestory, prípadne  ako obchodné priestory, ale rovnako dobre sa dá využiť aj ako ateliér či fotoateliér. Do prenájmu sa nebytové priestory dávajú nezariadené okrem vybavenej kuchynky a jednej roldor skrine. Priestor má samostatné elektrické hodiny a merač kúrenia. Pri podpise zmluvy sa platí prvé nájomné a depozit vo výške nájmu a provízia pre realitnú kanceláriu. Priestor je vhodný pre každého, kto chce osloviť svojich klientov priamo v centre mesta Šamorín. V susedstve sa navyše nachádza aj VÚB a ČSOB banka.

Cena: v RK

Cena prenájmu je  1000€ / mesiac + energie 200€

Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 2021 ročnou praxou!

Maklér pre danú nehnuteľnosť: Martin Augustín, kontakt na makléra: 0903 772 747 alebo na kanceláriu 0948 79 00 82

E-mail: reality@samorin.com www.samorin.com, www.byvanie.com