Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 559 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr.Zuzana Augustínová
reality@samorin.com
00421905335997

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Dobrá cena za prenájom kancelárie v Šamoríne

Typ
Prenájom
Mesto
Šamorín
Ulica
Cintorínska
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
20 m2
Celková plocha
20 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
11.03.2022
Aktualizované
11.05.2022
Cena 250,00 €/mes.
Mgr.Zuzana Augustínová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 00421905335997

Popis nehnutelnosti

V Šamoríne na lukratívnom mieste sú na prenájom kancelárie v ucelenom kancelárskom trakte. Nachádzajú sa na 1. poschodí v budove Carlo Centrum (TATRA BANKA). Veľkosť jednotlivých kancelárii je cca. 20 až 23 m2 a cena vrátane energií sa v závislosti od veľkosti priestorov pohybuje od 250,- Eur/mes. + DPH do 300,- Eur/mes. + DPH. Ku kanceláriám je k dispozícií kuchynka a toalety. Prístup do budovy je neobmedzený. Pri podpise zmluvy sa platí mesačné nájomné dopredu, provízia pre RK a depozit vo výške mesačného nájmu. Je možnosť bezplatného parkovania priamo pred budovou. Dobrá lokalita, centrum mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou.  

Cena: 250,- Eur/mes. + DPH

Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 20 ročnou praxou!

Maklér pre danú nehnuteľnosť: Martin Augustín, kontakt na makléra: 0903 772 747 alebo na kanceláriu 0948 79 00 82

E-mail: reality@samorin.com www.samorin.com, www.byvanie.com